O nas

mobilizacja i edukacja

Wydawnictwo Mobe Polska tworzy publikacje poradnikowe, edukacyjne, informacyjne i kulturalne. Obrazem i słowem pobudzamy czytelnika do działania. Motywujemy, uruchamiamy i aktywujemy jego potencjał. Czasem dopingujemy, czasem prowokujemy …  wszystko po to, by zachęcić i wzbudzić pożądanie odkrywania nowych doświadczeń.

W tym samym składzie redakcyjnym działamy od 2003 roku. Z naszymi wydawnictwami docieramy do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych,  od członków klubów i stowarzyszeń biznesowych, przez uczestników wydarzeń religijnych i kulturalnych w każdym wieku. Wszystkie nasze publikacje rozprowadzane są w zamkniętych, specjalnie wybranych kanałach dystrybucji i nie są powszechnie dostępne. Stawiamy przede wszystkim na  bezpośrednie dotarcie do wyraźnie zdefiniowanego czytelnika.

Zaufały nam nie tylko instytucje kościelne czy państwowe, ale też koncerny – od farmaceutycznych, przez motoryzacyjne, po odzieżowe i alkoholowe. 10 lat obecności na rynku wydawniczym i szeroka gama zrealizowanych projektów edukacyjno-motywacyjnych sprawiają, że jesteśmy firmą godną zaufania.

Zapraszamy do współpracy